Třídy‎ > ‎

3. třída


Třídní učitelka: Marie Střihavková


2. třída (2019/2020)
Třídní učitelka: Mgr. Jana NěmcováOdčítání do 100 s přechodem přes desítku - video ZDE.

Karneval
Masopustní týden jsme si hned v jeho úvodu zpestřili karnevalem plným soutěží, her a zábavy.
Fotky zde.Masopustní týden ve 2. třídě
Koncem února jsme si zpříjemnili masopustním veselím. Umístili jsme se na 3. místě a nejvýraznější osobností naší třídy byla za své převleky vyhlášená Pája Pištěková. Děkujeme všem maminkám za obětavovou pomoc při maskování svých dětí!
Fotky zde.


Pěstitelské práce
Začátkem února je ten pravý čas k setí paprik. Předpěstovanou sadbu si na jaře odneseme domů a koncem léta se budeme těšit z vlastní úrody!
Fotky zde.
Rozdávání výpisu z pololetního vysvědčení
Ve čtvrtek 30. ledna jsme zúročili svoji pilnou půlroční školní práci a odnesli si domů krásná pololetní vysvědčení. Spolu s nimi jsme dostali také mokrá vysvědčení a diplomy za umístění v plaveckých závodech. Příští týden nás čekají jarní prázdniny, na které se moc těšíme!
Fotky zde.

Ochutnávka exotického ovoce z programu "Ovoce do škol" (BOVYS) - 16. 1. 2020
Firma Bovys dodává každý týden našim žákům ovoce nebo zeleninu. Jednou do roka připraví pro zpestření ochutnávku ovoce původem z jižních krajů. Ochutnávku jsme připravili formou kvízu a zjistili jsme, že pro naše žáky není exotické ovoce žádnou neznámou. Tentokrát jsme ochutnávali japonskou hrušku (Nashi), kiwi, ředkev, avokádo, granátové jablko a mango.
Fotky zde.

Povinný plavecký výcvik - Plavecká škola Příbram (20.11.2019 - 29.1.2020)
Fotky a videa zde.

Třídní vánoční besídka
Poslední školní den v roce 2019, v pátek 20. prosince, jsme zhlédli vánoční pohádku "Čertí brko", zazpívali si koledy, rozdali dárečky a rozutekli se na vánoční prázdniny.
Fotky zde.


1. třída (2018/2019)
Třídní učitelka: Gabriela Vávrová

Malování do sněhu
Děti přivítaly zimní nadílku o pracovních činnostech originálním způsobem. Moc nás to všechny bavilo.

SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser