4. třída

4. třída (2021/2022)

Třídní učitelka: Marie Střihavková

3. třída (2020/2021)

Třídní učitelka: Marie Střihavková

2. třída (2019/2020)

Třídní učitelka: Mgr. Jana Němcová

Odčítání do 100 s přechodem přes desítku - video ZDE.

KarnevalMasopustní týden jsme si hned v jeho úvodu zpestřili karnevalem plným soutěží, her a zábavy.

Fotky zde.

Masopustní týden ve 2. tříděKoncem února jsme si zpříjemnili masopustním veselím. Umístili jsme se na 3. místě a nejvýraznější osobností naší třídy byla za své převleky vyhlášená Pája Pištěková. Děkujeme všem maminkám za obětavovou pomoc při maskování svých dětí!

Fotky zde.

Pěstitelské práceZačátkem února je ten pravý čas k setí paprik. Předpěstovanou sadbu si na jaře odneseme domů a koncem léta se budeme těšit z vlastní úrody!

Fotky zde.

Ochutnávka exotického ovoce z programu "Ovoce do škol" (BOVYS) - 16. 1. 2020

Firma Bovys dodává každý týden našim žákům ovoce nebo zeleninu. Jednou do roka připraví pro zpestření ochutnávku ovoce původem z jižních krajů. Ochutnávku jsme připravili formou kvízu a zjistili jsme, že pro naše žáky není exotické ovoce žádnou neznámou. Tentokrát jsme ochutnávali japonskou hrušku (Nashi), kiwi, ředkev, avokádo, granátové jablko a mango.

Fotky zde.

Povinný plavecký výcvik - Plavecká škola Příbram (20.11.2019 - 29.1.2020)

Fotky a videa zde.

Třídní vánoční besídka

Poslední školní den v roce 2019, v pátek 20. prosince, jsme zhlédli vánoční pohádku "Čertí brko", zazpívali si koledy, rozdali dárečky a rozutekli se na vánoční prázdniny.

Fotky zde.

1. třída (2018/2019)

Třídní učitelka: Gabriela Vávrová

Malování do sněhu

Děti přivítaly zimní nadílku o pracovních činnostech originálním způsobem. Moc nás to všechny bavilo.

Rozdávání výpisu z pololetního vysvědčeníVe čtvrtek 30. ledna jsme zúročili svoji pilnou půlroční školní práci a odnesli si domů krásná pololetní vysvědčení. Spolu s nimi jsme dostali také mokrá vysvědčení a diplomy za umístění v plaveckých závodech. Příští týden nás čekají jarní prázdniny, na které se moc těšíme!

Fotky zde.

Zdravá svačinka

Děti si vytvořily originální svačinky, které si s radostí snědly.