5. třída

5. třída (2023/2024)

Třídní učitelka: Mgr. Jana Němcová


Svatý Martin

V pátek 10.11. jsme věnovali svatému Martinovi. Přečetli jsme si jeho legendu a informace z ní jsme zpracovali do alfa boxu, který nám je shrnul a utřídil. Za odměnu jsme si pustili jeho příběh v krátkém videu. V matematice jsme se věnovali logickým úlohám inspirovanými legendou. V úterý o pracovních činnostech si ještě za pomoci jedné z maminek upečeme výborné svatomartinské perníčky. Mňam!

Foto zde. 

4. třída (2022/2023)

Třídní učitelka: Mgr. Jana Němcová


VÝROBA PALAČINEK

V pátek 21. dubna jsme si při hodině slohu v rámci probíraného učiva "pracovní postup" sepsali  recept na palačinky a v hodině pracovních činností jsme je podle vytvořeného receptu udělali. Byly vynikající!

Foto zde. 

Vánoční besídka 4. třídy

Poslední školní den před Vánocemi jsme si zpříjemnili třídní vánoční besídkou. Ochutnali jsme dobroty od maminek, rozdali si dárečky a na schodech školy jsme si s ostatními třídami zazpívali koledy. Bylo nám fajn!

Foto zde. 

Halloweenskou dýni jsme si vydlabali a vyřezali v rámci výuky češtiny. Při hodině čtení jsme si povídali o rozdílu mezi "Památkou zesnulých", lidově Dušičkami a Halloweenem. Práci s dýní zúročíme také ve slohu při psaní pracovního postupu.
Nádherná dýně nám teď zpříjemní sychravé podzimní dny.

Fotky zde. 

3. třída (2021/2022)

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Matoušková


Album zde. 

2. třída (2020/2021)

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Matoušková

Laboratorní pokusy

V lednu se druháci pustili do experimentů z běžně dostupných surovin. Vyrobili lávu a newtonovskou tekutinu.

Fotky zde. 


Album zde. 

1. třída (2019/2020)

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Eisenreichová